Hlavná stránka

Kariéra u nás !

    Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v ŠPED-TRANS LEVICE, a.s. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v rastúcej spoločnosti, pre ktorú sú jej zamestnanci klúčoví pri dosahovaní podnikových cieľov.

Čo požadujeme?

    Našou filozofiou je poskytovanie služieb v najvyššej kvalite, neustále premýšlame o lepších možnostiach pre našich zákazníkov. Robíme všetko pre získanie a udržanie ich dôvery, aby sme nesklamali ich ocakávania. Inovatívne sa prispôsobujeme hospodárskemu rozvoju a budujeme tým dobré meno spoločnosti na trhu.

    Preto od našich zamestnancov vyžadujeme vysokú odbornú úroven, výrazne prozákaznícký prístup a nepretržité vzdelávanie. Príležitosť u nás nájdu čerství absolventi, ale aj skúsení profesionáli.

Čo ponúkame?

    Svojím zamestnancom neponúkame len prácu, ale najmä perspektívnu kariéru v motivujúcom prostredí so zaujímavým ohodnotením.

    Našimi zákazníkmi sú firmy z celej Európy, malí živnostníci i velké nadnárodné spoločnosti. Ak hladáte uplatnenie pre svoje schopnosti a skúsenosti a chcete ďalej rást, vyberte si z nasledovných ponúk pracovných pozícií u nás:

#

    Zamestnancom ponúkame možnost rást spolu s nami a s našimi klientami. Uvedomujeme si, že naši odborníci potrebujú získat potrebné znalosti a preto im poskytujeme možnosti vzdelávat sa. Podporujeme všetkých zamestnancov, aby naplnili svoj potenciál a dostali sa medzi najlepších vo svojom odbore.

 Aktuálna ponuka :  Asistent obchodného manažéra / špeditér

Podmienky:

  1. min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  2. znalost cudzieho jazyka (anglicky, nemecky, madarsky alebo rusky)
  3. vysoké pracovné nasadenie
  4. trvalý pracovný pomer

Zaujala Vás niektorá z aktuálnych ponúk
pracovných pozícií ?

    Pošlite svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mail adresu sekretariat@sped-trans.sk (do predmetu správy uvedte „Uchádzac o zamestnanie") alebo poštou na adresu :

ŠPED-TRANS LEVICE, a.s.
Ku Bratke 5
934 01 Levice

    Ak Vás neoslovila konkrétna pozícia, ale napriek tomu máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a budete zaradený do databázy uchádzačov. Vo vhodnej chvíli Vás oslovíme. Bližšie informácie na tel. 0918 808 012.