EnglishSlovak

Profil spoločnosti

Sme špedičná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné riešenia sprostredkovania prepravy tovaru. Takmer tri desaťročia pôsobenia na dopravnom trhu nás radia medzi spoločnosti so silným zázemím, stabilnou štruktúrou, rozhodným vedením a spoľahlivými zamestnancami s maximálnou mierou osobnej zodpovednosti za vykonanú prácu.


Nosnou činnosťou našej spoločnosti je medzinárodné i vnútroštátne zasielateľstvo.

Našou filozofiou je poskytovanie služieb v najvyššej kvalite, neustále premýšľame o lepších možnostiach pre Vás. Robíme všetko pre získanie a udržanie Vašej dôvery, aby sme nesklamali Vaše očakávania. Inovatívne sa prispôsobujeme hospodárskemu rozvoju a budujeme tým dobré meno spoločnosti na trhu.

V dynamicky sa rozvíjajúcej ekonomike, kde doprava je neoddeliteľnou súčasťou jej zabezpečenia, ponúkame a poskytujeme našim zákazníkom plnohodnotné prepravné služby.

Na základe certifikačného auditu sme sa stali držiteľmi certifikovaného systému manažérstva kvality EN ISO 9001, čím sme spravili výrazný krok k zvýšeniu spokojnosti a k upevneniu našej pozície na domácom i zahraničnom trhu.

Naším cieľom je vyjsť v ústrety každému jestvujúcemu i potenciálnemu zákazníkovi a uspokojiť jeho potreby v rámci našich možností.

„Pracujeme s informáciami ako najčistejšími komoditami na svete a využívame ich.“

Naši zamestnanci sú tímom vzdelaných prepravných manažérov, ktorí komunikujú so zákazníkmi po celej Európe v anglickom, nemeckom, poľskom, ruskom i maďarskom jazyku. Všetci zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú školení, poznajú miestne pomery a zvyklosti, realizujú a kontrolujú každý prepravný príkaz od zadania objednávky až po samotné dodanie tovaru.

Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí sú flexibilní, ochotní učiť sa, majú radi svoju prácu, poznajú firemnú kultúru, sú schopní stotožniť sa s ňou a pracujú na budovaní rodinného tímového ducha v spoločnosti v prospech zákazníka.

http://www.sped-trans.sk/wp-content/uploads/2018/01/AdobeStock_144478430-1.jpg

Copyright by Šped-Trans, a.s. ©2018 • Design by Client Service