EnglishSlovak

Kariéra

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v ŠPED-TRANS Levice, a.s. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v rastúcej spoločnosti, pre ktorú sú jej zamestnanci kľúčoví pri dosahovaní podnikových cieľov.

Čo požadujeme?

Našou filozofiou je poskytovanie služieb v najvyššej kvalite, neustále premýšľame o lepších možnostiach pre našich zákazníkov. Robíme všetko pre získanie a udržanie ich dôvery, aby sme nesklamali ich očakávania. Inovatívne sa prispôsobujeme hospodárskemu rozvoju a budujeme tým dobré meno spoločnosti na trhu.

Preto od našich zamestnancov vyžadujeme vysokú odbornú úroveň, výrazne prozákaznícky prístup a nepretržité vzdelávanie. Príležitosť u nás nájdu čerství absolventi, ale aj skúsení profesionáli.

Čo ponúkame?

Svojím zamestnancom neponúkame len prácu, ale najmä perspektívnu kariéru v motivujúcom prostredí so zaujímavým ohodnotením.

Našimi zákazníkmi sú firmy z celej Európy, malí živnostníci i veľké nadnárodné spoločnosti. Ak hľadáte uplatnenie pre svoje schopnosti a skúsenosti a chcete ďalej rásť, vyberte si z nasledovných ponúk pracovných pozícií u nás:

Zamestnancom ponúkame možnosť rásť spolu s nami a s našimi klientmi. Uvedomujeme si, že naši odborníci potrebujú získať potrebné znalosti a preto im poskytujeme možnosti vzdelávať sa. Podporujeme všetkých zamestnancov, aby naplnili svoj potenciál a dostali sa medzi najlepších vo svojom odbore.

Aktuálna ponuka :

Asistent obchodného manažéra / špeditér

Podmienky:

  1. min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  2. znalosť cudzieho jazyka (anglicky, nemecky, maďarsky alebo rusky)
  3. vysoké pracovné nasadenie
  4. trvalý pracovný pomer

Zaujala Vás niektorá z aktuálnych ponúk pracovných pozícií ?

Pošlite svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mail adresu sekretariat@sped-trans.sk (do predmetu správy uveďte „Uchádzač o zamestnanie“) alebo poštou na adresu:

ŠPED-TRANS LEVICE, a.s.
Ku Bratke 5
934 05 Levice

Ak Vás neoslovila konkrétna pozícia, ale napriek tomu máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a budete zaradený do databázy uchádzačov. Vo vhodnej chvíli Vás oslovíme. Bližšie informácie na tel. 0918 808 012.Copyright by Šped-Trans, a.s. ©2018 • Design by Client Service